The Wren - Essential Black

Verkoopprijs €68,00 Reguliere prijs €170,00

1 beoordeling

Kleur
Maat

Kosteloze verzending vanaf €125

The Wren is een maxi-jurk met korte mouwen van zachte jersey met modal. Ronde hals, een lange rechte lijn, een split aan de zijkant voor beweging. Draag hem met een riem voor een strakkere taille, of onder een blazer.

Productdetails

Lichte jersey van een micromodal-mix
Ronde hals
Split aan de linkerkant voor bewegingsvrijheid
Natuurlijk vallend silhouet.

Maat en pasvorm

Valt normaal. Sluit aan op het lichaam zonder strak te voelen.
Model is 1,80 m en draagt maat S.

Maattabel The Wren (cm)
MaatXSSMLXL
Borst85899397101
Taille909498102106
Onderkant102106110114118
Heup9599103107111
Lengte141142143144145
Mouwlengte1718192021

Kledingmaten in cm. Omtrekmaten zijn rondom gemeten.

Materiaal en verzorging

95% micromodal, 5% elastaan.
Wassen op 30°C
Niet in de droger